poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Turnieje, turnieje!

Smoki z natury swojej nie gardzą ani skarbami, ani dobrą rywalizacją. A dzięki wielkiemu planszówkowemu królestwu "Rebel" będziemy mogli cieszyć się obiema tymi rzeczami! Czas bowiem kolejne BasConowe turnieje ogłosić!


Tajniacki turniej dwuosobowy

Tajniacy to gra, która błyskawicznym szturmem wdarła się na pierwsze miejsce rankingu najlepszych gier imprezowych na świecie. To gra, obok której nie da się przejść obojętnie. To zaciekła rywalizacja, w której od każdego słowa, myśli i skojarzenia zależy Twoje zwycięstwo. Tutaj nie wystarczy tylko dobrze dogadywać się ze swoim partnerem. Jeśli chcecie być najlepszymi Tajniakami, musicie czytać sobie w myślach, bo każde złe skojarzenie i niewłaściwy typ, będzie niszczył Wasze zaufanie.

Podejmijcie smocze wyzwanie - tylko stawiając na szali najcenniejsze wartości macie szansę zyskać sławę i bogactwa!Wiewiórcze poszukiwania

Mówię Ci, drogę do orzeszków zapamiętałem idealnie - idziemy wzdłuż kamienia, liścia i grzyba i jesteśmy u celu! Ale chwila... Ktoś chyba był tutaj przed nami i rozkopał nasze ślady. No nic, idziemy wzdłuż kamienia, liścia... Hej! Tutaj był liść! Serio, żółty liść! No trudno, przynajmniej zapamiętaliśmy kolory... to znaczy nie wszystkie, ale większość... Żółty, czerwony i... niebieski? Cooo?! Znowu wtopa?! Gdzie te orzeszki?!

Smok zaprasza wszystkich młodszych uczestników do zabawy z Wiewiórami - Jasiem, Remkiem, Madzią i Marysią.
Nagrody dla tego, kto zbierze najwięcej orzechów!

Dziękujemy Rebelowi za przekazanie nagród!