wtorek, 1 grudnia 2015

BasCon, BasCon i po BasConie...

Kurz po imprezie opadł, światła wyłączone, gry posprzątane... W niedzielny poranek miałem małego doła, że nie możemy spędzić razem jeszcze jednego dnia przy planszówkach. Z drugiej strony jest też poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Impreza przebiegła bez większych zakłóceń i mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak ja.

Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować Wam, uczestnikom, bo to głównie dzięki Waszej obecności możemy powiedzieć, że BasCon się udał. Serdecznie dziękuję sponsorom i partnerom, którzy wsparli nas w organizacji atrakcji i reklamowali nasz konwent. Dziękuję współorganizatorom i koordynatorom, których pomoc była niezbędna do sprawnej organizacji i obsługi BasConu. Specjalne podziękowania kieruję do kilku znajomych osób, którzy sami wyszli z inicjatywą pomocy przy ustawianiu stołów, układaniu gier, zrobienia zakupów, etc. Niezmiernie doceniamy Waszą pomoc.


BasCon 2015 dobiegł końca. Zapraszam jednak do dzielenia się fotkami i relacjami z imprezy na naszym profilu lub przesyłania ich na maila bastylion.bytom@gmail.com. Mam także ogromną nadzieję, że zobaczymy się niebawem przy okazji kolejnych imprez planszówkowych :)


Jeszcze raz wielkie dzięki!

- Teos